Delta Voyager II 16×50 binokkel on suure suurendusega mudel, mis on loodud kasutajatele, kes hindavad kaugete objektide maksimaalset detailsust ja nähtavust . Tänu 16-kordsele suumile ja 50 mm objektiividele tagab see mudel selge vaate isegi pikkadel vahemaadel, säilitades samal ajal hea valguse kogumise ja kontrasti.
Optiline süsteem põhineb BK7 klaasist Porro prismadel ning mitmekihiline kate parandab oluliselt valguse läbilaskvust ja vähendab peegeldusi. See võimaldab näha eredamaid ja loomulikumate värvidega pilte isegi hämaras või pilvisel päeval.
Tugev ja ergonoomiline kummist korpus mitte ainult ei kaitse binoklit löökide eest, vaid tagab ka mugava haarde. Tsentraalne teravustamismehhanism võimaldab kiiret pildi reguleerimist ja dioptrikorrektsioon tagab selguse mõlema silma jaoks.
Tänu võimsale suumile sobib see mudel eriti hästi maastiku vaatlemiseks, ornitoloogiaks, jahipidamiseks või spordiüritusteks , kui soovite detaile kaugemalt näha. Statiivi või statiiviadapteri kasutamine tagab maksimaalse stabiilsuse.
Tehnilised omadused:
- Suum: 16x
- Objektiivi läbimõõt: 50 mm
- Optiline süsteem: Porro prismad (BK7)
- Läätse kate: Mitmekihiline peegeldusvastane kate
- Vaateväli (1000 m kauguselt): u. 73 m
- Teravustamine: tsentraalne + dioptri reguleerimine
- Minimaalne teravustamiskaugus: ~7 m
- Väljundpupilli läbimõõt: 3,1 mm
- Väljundpupilli kaugus: 12 mm
- Mõõtmed: u 180 × 195 × 65 mm
- Kaal: umbes 850 g
- Korpuse kate: kummist, libisemiskindel
- Värv: must
Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.